Aktuality

Jesenný autosalón

Možno ste si už mysleli, že na ničom novom nepracujeme, no opak je pravdou. Celé leto sme pre Vás pripravovali skutočne krásne typy a varianty modelov obľúbenej Tatry i Škodovky. Prvé kusy sú na svete a tak si niečo z toho už môžete hneď aj objednať. Pozor však, jedná sa o jedinečné resinové modely v limitovaných sériach po 20-tich kusoch. Tak neváhajte !

viac »

Traktory 1:32

Doplnili sme zopár traktorov z obľúbenej edície od Atlasu v mierke 1:32 a tiež sériu áut Jamesa Bonda 007, vrátane starších modelov z pred roka.

viac »

NOVÉ !!!!

Pripravujeme pre vás úplnú novinku.....resinové konverzné sety, stavebnice pre modelárov a všetkých, ktorí si chcú obohatiť svoje zbierky o nevšedné modely automobilov, do ktorých sa nepustí žiadny veľký výrobca modelov. Začali sme Tatrami, ktoré ponúkame aj ako hotové zostavené, aj ako stavebnice, pokračujeme Favoritmi…sedan a pick-up je na svete a bude ho skoro nasledovať ...........kabriolet MTX a Forman…máte sa na čo tešiť.

viac »

NOVÉ !!!! Plastikové a resinové stavebnice na našom e-shope !!!

Týmto dňom rozširujeme našu ponuku o plastikové stavebnice modelov techniky, lietadiel a lodí renomovaných výrobcov. Po získaní skutočne serióznych kontaktov postupne pridávame do nášho obchodu široký sortiment modelov v rôznych mierkach a priaznivých cenách v skutočne špičkovej kvalite. Obchod budeme priebežne naplňať a rozširovať ešte aj o farby, doplnky a airbrush vybavenie tak, aby ste aj u nás našli všetko potrebné pre náš koníček – modelárstvo.

viac »

Aligátor 4x4 PC Polície SR !!! 1:43

Po dlhých prípravách, prepočtoch a konzultáciách so skúsenými modelármi pridávame do ponuky naozaj ojedinelý model.....v mierke 1:43 doteraz nikým nevyrábaný. Jedná sa o odlievaný polyuretanový (rezinový) model verne znázorňujúci svoju predlohu, ručne zostavovaný so zretelom na každý detail, v autentickej farbe, s reálnym EČ v akrylovom boxe…

viac »

Tatra 624 Narex a Tatra 613 TAI...!!!

Tak ako sme sľúbili,prinášame ďalšie novinky z našej dielne…resinový model zvláštnej varianty Tatry, typ označovaný 624 a ďalšiu variantu už známej Tatry 613, tentokrát vo farbách Tankovej a automobilovej inšpekcie ČSSR.

viac »

ŠKODA Favorit - Pick Up

Presne tak ! …ďalšia z nádherných noviniek tejto jesene, podobne ako aj dnes vám už známa Tatra T-700. Škodu Favorit – Pick Up si môžete pokojne objednať už dnes, no neváhajte pridlho. Jedná sa totiž o limitovanú sériu prvých 20 kusov a nájdete ju jedine na našom e-šope.

viac »

TATRA T-700

Tak a je tu ! … Prvá z jesenných noviniek čo sme avizovali je na svete. TATRA T-700 (1996–1998). Zďaleka nie je jediná a postupne odtajníme aj tie ďalšie. A veru je sa na čo tešiť. Okrem kúskov, ktoré zatiaľ nikto nikdy nevidel a nevyrobil, vám ich v limitovanej sérii prinesieme ešte tento rok. No a prekvapíme vás aj novou edíciou „Color line“ kde pre zmenu nájdete úplne iné farebné varianty áut na ktoré ste boli zvyknutí od DeAgostini známe ako Kultové autá a Autolegendy ZSSR.

viac »

Jesenné novinky

Po horúcom lete sme pre vás pripravili niekoľko pekných noviniek a rozšírili tak záber upravovaných modelov od DeAgostini. Po vydarených a úspešných kúskoch ako GAZ 69 „Tvrdošín“, GAZ 22 VB či Tatra 603 v úprave PO a VB, spúšťame do predaja Tatru 613 špeciál v bordovej farbe a mimoriadne krásnu bývalú košickú sanitku RAF 2203 Latviju. To však nie je zďaleka všetko a pripravených je ešte niekoľko nevídaných modelov, ktoré zatiaľ nechávame v tajnosti. Oplatí sa preto sledovať nás.

viac »

Talianska polícia

Obľúbené a stále viac žiadané modely talianskej Dialničnej polície a Carabinierov sú opäť v predaji. Samozrejme pod hlavičkou dnes už známej značky DeAgostini. Tuto kolekciu sme obohatili aj o modely motoriek v mierke 1:24, kde čoskoro pribudnú aj ďalšie kusy.

viac »