O nás

Vítame Vás
na našej vynovenej verzii stránky venovanej automobilovým modelom v rôznych mierkach prevažne pre zberateľov. Pre zlepšenie prehľadnosti nášho E-shopu a pre zjednodušenie nákupov sme pripravili po dvoch rokoch nový dizajn ako grafiky, tak aj celej koncepcie stránky. Aj do budúcna sa budeme snažiť prispôsobovať obsah a podmienky naším zákazníkom k vašej spokojnosti. Preto radi uvítame vašu spätnú väzbu. Rôzne rady, podnety na zlepšenie nášho internetového obchodu. Taktiež privítame spoluprácu vo forme zaslania zaujímavostí do nášho archívu fotografií skutočných vozidiel VB, Polície a iných ako predlohy pri ďalších nových úpravách naších modelov.

Keď sme v roku 2005 začínali, nepredpokladali sme taký záujem a sledovanosť, akej sme sa nakoniec dočkali. Nás to samozrejme tešilo a snažili sme sa zúčastňovať rôznych modelárskych a zberateľských stretnutí po celom Slovensku, v Čechách a Maďarsku,kde sme sa určite aj osobne stretli. Náš e-shop sme viackrát vylepšili a zdokonalovali.
Keďže sa dlhodobo venujeme prestavbám základných modelov do podoby Verejnej bezpečnosti a Polície SR, vytvorili sme nový e-shop www.carmodels.eu pre záujemcov len o tieto modely. Pre obrovský záujem sme pre ne boli nútení upraviť podmienky predaja a dodacej doby. Veríme, že po týchto úpravách budeme rovnako úspešní ako doteraz, čo je samozrejme aj vaša zásluha.

Ďakujeme za Vašu priazeň, príjemný nákup.

Team Carmodels, Košice