Poštovné a platba

Dodacie podmienky a náklady na dodanie tovaru

Dodanie tovaru je zo strany predávajúceho možné až po overení a potvrdení objednávky, v ktorom predávajúci skontroluje množstvo voľných skladových zásob a dohodnutý spôsob platby za tovar. Predávajúci sa zaväzuje, že objednaný tovar expeduje podľa objednávky najneskôr do 48 hodín po splnení uvedených podmienok.

Možné spôsoby dodania tovaru na území Slovenska:

Dodanie tovaru na adresu s dobierkou.
Tovar je zasielaný dopravcom na dobierku. Dopravca doručuje zásielky v pracovných dňoch obvykle do 48 hodín od expedície tovaru.

Dodanie tovaru na adresu bez dobierky.
Tovar je dodaný za rovnakých podmienok ako s dobierkou s tým, že kupujúci si dohodne s predávajúcim individuálny spôsob platby. Kupujúci je povinný prevziať tovar od tretej osoby (logistického partnera predávajúceho), ktorá dodá tovar prostredníctvom dopravcu.

Iný spôsob podľa dohody s predávajúcim.
Objednané produkty ručne prerábaných modelov zo sekcie: Policajné modely, Exkluzívne modely, Authentic cars, Rescue cars, Reprezentačné limuzíny budú dodané a faktúrované priamo od zhotoviteľa, pričom predávajúci v takom prípade vystupuje v pozícii sprostredkovateľa predaja.

Tovar objednaný na adresu v meste Košice, je možné vyzdvihnúť aj osobne v kamennej predajni v sídle poskytovateľa, po dohode.

Náklady na dodanie tovaru, dopravné
Náklady na dopravu (poštovné a balné) pre slovenských zákazníkov sú stanovené paušálne sumou 5,50 EUR v prípade dobierky.
Pri platbe predom na bankový účet je poštovné 4,00 EUR
Pri objemnejších zásielkach – ťažších ako 2 kg sú náklady na dopravu stanovené v sume 7,00 EUR.

Dodanie tovaru do zahraničia
Predávajúci vyhlasuje, že tovar doručovaný mimo územia Slovenskej republiky nezasiela na dobierku.
Spôsob platby a dodania tovaru do zahraničia je možné dohodnúť emailom po prijatí objednávky.